Zbavte se nevýhodného pojištění pomocí refinancování půjčky!

Vašemu rozčilení se skutečně nelze divit! Vnutili vám při uzavírání půjčky nevýhodné pojištění a vy nyní marně přemýšlíte, jakým způsobem byste se tohoto příživníka, který vás měsíčně stojí pěkných pár korun, nejlépe zbavili? Ideální příležitost k tomu vám nabízí refinancování půjčky u jiné bankovní instituce! Je to jednoduché: vytrestáte svoji banku a ještě významně ušetříte. Kromě nevýhodného pojištění rovněž můžete snížit svoje splátky a oprostíte se také od poplatků za vedení půjčky.

Refinancování půjčky u jiné banky může být ozdravnou kúrou pro vaši peněženku

Děsíte se toho, kolik času vám refinancování vaší půjčky může zabrat? V tom případě vás zřejmě velmi překvapí, jak rychle může být vše vyřízeno! Refinancování půjčky si můžete vyřídit na pobočce banky, kde ji hodláte nově čerpat, stejně tak je možné tak učinit online. Celá řada klientů si proto vše potřebné zařídí na internetu. Pokud si nejste úplně jisti tím, jaká varianta je pro vás nejlepší, není od věci zvážit možnost probrat vše s bankovním poradcem. Především si dávejte pozor, aby se vám nesnížila velikost splátek, ale nebylo to na úkor délky splácení, takže v konečném součtu byste mohli zaplatit ještě více než nyní.

Refinancování hypotéky ušetří i tisíce korun měsíčně

Refinancovat si můžete nejen svoji půjčku, ale také hypotéku, zde může být vaše úspora ještě mnohem výraznější. Vyplatí se přitom sdělit i staré bance důvody, proč máte v úmyslu přistoupit k refinancování hypotéky. Bankovní instituce totiž nerady přicházejí o své zákazníky a leckdy přijdou s ještě výhodnější nabídkou, jen aby klienta udržely. Pokud se tak nestane, můžete dát s klidným svědomím své původní bance sbohem. Nezapomeňte si přitom zkontrolovat, zda původní banka nechala vymazat svoje zástavní právo z katastru nemovitostí.