Bankovní půjčky

Výhodou bankovní půjčky je jejich nízká úroková sazba, která se pohybuje okolo 10% pro účelové úvěry. U bezúčelových je sazba vyšší, ale nemusíte dokládat, na co chcete peníze použít. Pokud žádáte nebankovní půjčky ihned, úvěr získáte znatelně rychleji než u bankovních půjček. Úrok bude bohužel znatelně vyšší. Bankovní instituce si své zájemce důkladně prověřují, a tak se může stát, že úvěr ani nezískáte. Pokud tomu tak opravdu bude, obraťte se na nějakou z nebankovních institucí.

Půjčky jsou u nás v bezpečí

Půjčky jsou u nás v bezpečí

Bankovní půjčky jsou nejbezpečnější možností, jak získat peníze. Díky kontrolovanému trhu nehrozí sporné body ve smlouvách a nezákonné praktiky.

Větší půjčky a nižší úrok

Větší půjčky a nižší úrok

Protože banky disponují vysokým kapitálem, mohou žadateli o půjčku nabídnout vysoké finanční prostředky. Úrok je u bankovních půjček nízký díky propracovanému prověřování žadatelů.

Více informací »
Jistota a spolehlivost

Jistota a spolehlivost

Půjčku u banky lze pojistit proti neschopnosti splácení. Pokud nastane pojistná situace, pojišťovna za klienta hradí měsíční poplatky. Můžete se spolehnout na profesionální přístup a nízký výskyt problémů při zřizování půjčky.

Více informací »
Výhody pro klienty

Výhody pro klienty

Pokud klient pravidelně splácí, banka mu ve většině případů sníží úrok. Banky si mezi sebou informace předávají a tak klient může získat výhody i u banky, ke které nově přešel.

Více informací »