Podmínky půjčky

Abyste si mohli půjčit, je třeba splnit několik podmínek. Nebojte se však toho, že by byly jakkoliv složité a náročné. V tomto ohledu i my dbáme na to, abychom pro naše klienty byli hlavně přínosem a mohli jsme jim pomoci se získáním požadovaných peněz.

Jaké doklady půjčka vyžaduje?

To hlavní, bez čeho se samozřejmě neobejdete, to jsou nutné doklady totožnosti. V rámci žádosti, ale i následné přípravy smlouvy o půjčce musíme samozřejmě vědět, kdo je žadatelem o náš úvěrový produkt. Proto je třeba připravit si ten nejdůležitější doklad, a to váš občanský průkaz. Z něho budou potřeba kromě základních informací i dvě důležitá čísla – číslo OP a vaše rodné číslo. Žádné další doklady mnohdy vyžadovat nebudeme.

Kdo si může o půjčku požádat?

Další důležitá podmínka se týká toho, kdo si vlastně může o půjčku požádat. Zde se snažíme o to, abychom mohli být volbou skutečně pro každého. Nezáleží na vaší finanční minulosti, stejně jako nezáleží na vašem věku, ani na tom, zda máte příjem. Je také jedno, zda máte statut ekonomicky činné osoby, důchodce, nebo studenta. Jedinou podmínkou je v tomto směru plnoletost – tedy dosažení osmnácti let věku.

Naše půjčky vyžadují i správné vyplnění žádosti

Další důležitou podmínkou naší půjčky je také správné vyplnění žádosti. Tu zvládnete podat online a díky našemu poradci také velmi rychle a jednoduše. Je však důležité nezatajovat žádné skutečnosti. Protože dokážeme půjčit všem klientům, není to ani potřeba. Naopak lhaní může způsobit, že vaši žádost zamítneme.

Peníze na cokoliv

Nebojte se také toho, že bychom vás jakkoliv omezovali v účelu použití peněz. Mezi důležitou informaci o naší půjčce patří to, že je neúčelová. Nemusíte se tedy bát toho, že bychom snad vyžadovali dokládání informací nebo účtenek o tom, na co jste peníze využili. Jakmile peníze získáte, je to jenom na vás samotných.