U Crediton máte možnost splatit půjčku na více účtů

Splatit půjčku bývá hlavní povinností každého, kdo si úvěrový produkt vezme. Jak je to v případě společnosti Crediton? Ta nás zaujme hned několik pozitivy. Podívejme se na ně.

Splatnost půjčky je v současné době tou nejdůležitější informací, která by nás měla u každého úvěru zajímat. Hned na úvod je dobré zmínit, že tento poskytovatel spadá do segmentu mikropůjček. To znamená, že peníze nevracíme v pravidelných měsíčních splátkách, ale musíme je vrátit jednorázově. V tomto směru tedy známe pevné datum, do kterého musejí být peníze bezpodmínečně připsány právě na bankovním účtu této společnosti.

Crediton využívá několik bankovních účtů

To je pro nás jako pro klienty velmi potěšující zpráva. Proč? Jelikož máme jistotu toho, že celý převod nemusí trvat déle, než několik vteřin. Stačí jenom, pokud máme náš vlastní bankovní účet třeba u Fio, u České spořitelny, Komerční banky, GE Money, nebo Raiffeisenbank. To vše jsou totiž bankovní ústavy, kde má své účty i Crediton. Díky tomu nemusíme mít obavu z toho, že by snad daná platba šla třeba i několik dní. Právě naopak. Pokud budeme konkrétní, můžeme ji převádět třeba i v den konkrétní splatnosti, kdy máme jistotu, že bude také připsána. A to i v případě víkendu.

Informace o splátkách vidíte na webu Crediton.cz

Pokud potřebujete znát konkrétní čísla účtů, rozhodně je získáte poměrně rychle a jednoduše. Jsou totiž uvedeny na webu Crediton.cz. Zde jsou k dispozici nejenom v rámci klasického webu, ale jsou k dispozici také v rámci uživatelské administrace. V ní tak můžete získat podklady k nezbytné platbě, stejně jako může daná administrace dobře posloužit také k tomu, abyste si mohli půjčku prodloužit. To se hodí ve chvíli, kdy jste půjčku využili, ale aktuálně ještě nemáte finanční prostředky na to, abyste půjčenou sumu také vrátili. I v tom je tento poskytovatel unikátní.