S čím je spojeno splácení půjčky u poskytovatele Kredito24?

Vezmeme-li si jakoukoliv půjčku, je s ní spojena jedna důležitá povinnost. Tou je nutnost jejího splácení. Podívejme se proto na to, jaká specifika, stejně jako výhody má v tomto směru Kredito24.

Tento poskytovatel spadá do segmentu mikropůjček. Už to samo o sobě jasně ukazuje, že nejde o tradiční nebankovní úvěrový produkt. I když nabízené částky jsou poměrně vysoké a zajímavé, samotný termín splatnosti zůstává podobný, jako je tomu i v případě konkurence. Musíme tedy hned na úvod říci, že peníze nesplácíte v pravidelných měsíčních termínech, ale že je nutné je vrátit jednorázově. To však nemusí být díky několika výhodám žádným problémem.

Na jak dlouho nám Kredito24 může půjčit?

Začneme s tím, na jak dlouho si vlastně můžeme peníze vzít. Zde je zajímavé jistě to, že není problémem půjčit si peníze třeba i na dobu jednoho jediného dne. Dnes vám tedy peníze přijdou a zítra je vrátíte. Musíme ale podotknout, že tato cesta není nejvyhledávanější. Většina žadatelů, kteří si půjčku od Kredito24 berou, si samozřejmě peníze půjčují na o něco delší období. Tím nejdelším, které je aktuálně k dispozici, je doba jednoho měsíce. Máme-li být skutečně konkrétní, je to přesně 30 kalendářních dní. V rámci toho dojde na výpočet data, do kterého musíme peníze vrátit.

Termín si lze na webu Kredito24.cz i prodloužit

Zajímavostí je, že zmíněný zvolený termín nemusí být pevně daný. Co konkrétně máme na mysli? Samozřejmě možnost, kdy si ho lze v případě potřeby i prodloužit. To lze podobně jednoduše, jako v případě získávání samotné půjčky – prostřednictvím webu Kredito24.cz. Zapomínat nesmíme ani na to, že dané prodloužení může být i opakované. Díky tomu lze půjčku mít i několik měsíců. Rozhodneme-li se poté k jejímu vrácení, můžeme to uskutečnit třeba převodem, složenkou, ale i vkladem na konkrétní přepážce banky.