Proč konsolidovat u Cetelem?

Konsolidace půjček mohou být dobrou volbou pro každého, kdo si chce zvýhodnit své stávající úvěry. Uvažujete o této možnosti? Podívejte se, proč konsolidovat právě u Cetelem a jaké výhody to přinese.

V první řadě je výhodou to, že můžete spojit celou řadu úvěrových produktů. Mohou to být samozřejmě jak hotovostní půjčky, tak i ty bezhotovostní. A to od různých poskytovatelů. Úvěrem jsou ale i kreditní karty a tak můžete přidat do nového úvěru i dluhy, které zde máte. Stačí k tomu jediné, a to potřebná dokumentace ve formě různých smluv. Také je důležité, abyste nebyli v prodlení s platbou. Je-li vše v pořádku, může být sloučení půjček provedeno i u vás.

Maximální výše konsolidovaných úběrů je u Cetelem 1 000 000 Kč

To je rozhodně pozitivní zpráva, jelikož tato maximální částka rozhodně patří mezi ty větší. Díky tomu mnozí lidé nemají problém spojit skutečně všechny své úvěrové produkty a vytvořit si z nich zcela nový. Důležité je také dodat, že od celkové výše se odvíjí i počet splátek. Ten začíná na 6, ale splácet můžeme i po dobu 120 měsíců. Tuto lhůtu nabídne Cetelem u těch největších úvěrů. Zapomínat nesmíme na další pozitivum, kterým je možnost získání nové půjčky – tedy dalších finančních prostředků.

Jaké výhody konsolidace na cetelem.cz přinese?

Hlavní charakteristiku máme zmapovánu a tak se můžeme podívat také na několik hlavních výhod, které nám konsolidace skrz cetelem.cz může přinést. Tím nejdůležitějším je naše úspora. Snížený úrok, stejně jako vrácené splátky jsou jistotou toho, že zaplatíme méně než je tomu za aktuálního stavu. Můžeme též snížit hodnotu měsíční splátky a ulevit tak našemu rodinnému nebo osobnímu rozpočtu. Zapomínat bychom neměli ani na zjednodušení administrativy. Splácet budeme pouze jednu částku v jeden pevně stanovený termín. I to je vyhledávané pozitivum.