Nová, rychlá a bezpečná, taková je Japonská půjčka od Home Credit

Společnost Home Credit přišla s novým názvem své stálé půjčky. Dříve jste tuto půjčku mohli znát jako Click Credit, nyní se ovšem jmenuje Japonská půjčka. Důvod tomu společnost udává prostý – jejich půjčka je malá jako bonsaj a zároveň rychlá jako šinkanzen. Jedná se o opravdu rychlou půjčku a také o skvělý způsob, jak vydržet s penězi do výplaty. Kromě toho máte možnost mít půjčku zcela zdarma a nepřeplatit ani korunu na víc. Stačí znát všechny podmínky a máte vyhráno.

Změny přináší klientům mnoho výhod, společnost Home Credit přišla s několika inovacemi, jako například rychlé vyřízení vaší půjčky do několika minut, nebo se také mění výše půjčky, která je o více jak polovinu větší.

Vše rychle a přehledně na webu japonskapujcka.cz

Na webu, který je věnovaný pouze Japonské půjčce si o ni můžete zažádat snadno a rychle. Pokud najedete na web japonskapujcka.cz, stačí vyplnit krátkou žádost a do minuty víte, jestli vám byla půjčka schválena. Pokud ano, peníze můžete mít na svém účtu do deseti minut, jestliže zvolíte službu express výplata. Na webu najdete vše bez problému, včetně podmínek půjčky, jako třeba, že pokud půjčku splatíte do 14 dnů, nepřeplatíte ani korunu. Jestliže si tedy půjčíte 3000 Kč, stejnou sumu také vrátíte. Zjistíte zde také, že nemusíte dokládat žádné příjmy ani hledat ručitele, vše je opravdu rychlé a jednoduché.

Japonská půjčka je bezpečná

Tento druh půjčky nemá žádná složitá pravidla, pokud splatíte peníze do 14 dnů, nepřeplatíte ani korunu, pokud zaplatíte až po 30 dnech, přeplatíte o pár korun víc. Japonská půjčka může být tudíž i pro vás zcela zdarma, jediné co platíte je 33 Kč za každou zapůjčenou tisícovku, tak tomu bylo již dříve u Click Creditu. Máte na výběr ze dvou půjček – půjčka na měsíc nebo na rok. S Japonskou půjčkou na měsíc si můžete vypůjčit až pět tisíc, na rok potom až 50 000 Kč. Kromě toho je zde vše naprosto bezpečné, nemusíte se bát žádné rozhodčí doložky ve smlouvě a navíc si můžete splátku až 5x odložit, pokud na ní nebudete mít peníze.