Jakým způsobem je splatná půjčka Ferratum?

Jednou z našich povinností je půjčku také splatit. Vezmeme-li si úvěrový produkt od Ferratum, máme hned několik možností, jak na to. Seznamte se spolu s námi s jednotlivými variantami.

Důležitou informací je rozhodně ta, která se týká toho, že u této společnosti půjčku nevracíme v rámci jednotlivých měsíců, ale vracíme ji jednorázově. Vždy ke konkrétnímu termínu, který jsme uvedli v naší žádosti. Tím se právě segment mikropůjček primárně liší od běžných úvěrových produktů napříč bankovním a nebankovním světem. Na to je dobré myslet už ve chvíli, kdy si právě o tuto konkrétní půjčku žádáme.

Kde zjistíme informace, jak máme společnosti Ferratum zaplatit?

Než se podíváme na konkrétní možnosti vrácení peněz, je třeba nejprve vědět to, kde vlastně najdeme informace o tom, na jaký účet peníze poslat, pod jakým variabilním symbolem a do jakého data. Zde máme dvě možnosti, jak to zjistit. Tou první je náš mobilní telefon, jelikož spolu s potvrzením půjčky přijde právě i informace o tom, jak ji zaplatit. To ale není jediná možnost, jelikož klasickou fakturu s platebními údaji posílá Ferratum také na náš email. Stačí si ji tedy zobrazit či vytisknout. Pokud obojí ztratíme, existuje samozřejmě telefonní linka či mailový kontakt, kde můžeme požádat o opětovné zaslání.

Jakými způsoby může být Ferratum půjčka vrácena?

Je jich mnoho a je čistě na nás, jaký konkrétně zvolíme. Důležité je poslat peníze na správný účet, pod správným variabilním symbolem. Nejvyhledávanější možností, jak bývá Ferratum půjčka vracena, je klasický bankovní převod. Je ale i druhá možnost, kterou je poštovní poukázka. U ní myslete na to, že je rozhodně pomalejší možností a měli bychom ji posílat alespoň 5 dní před koncem splatnosti. Naopak tou nejrychlejší cestou je vklad přímo na pobočce banky, u které má poskytovatel svůj účet. To zjistíme jednoduše, pomocí kódu banky, který nám v identifikaci pomůže.