Co potřebujeme k vyřízení půjčky u Home Credit?

Jsou půjčky, které mají složitý proces žádosti, stejně jako jsou takové, u kterých je to jednoduché. Do této skupiny se může řadit i poskytovatel Home Credit. Co k získání půjčky budeme potřebovat konkrétně?

Hned na úvod musíme zmínit pravděpodobně tu nejdůležitější věc. Tou není nic jiného, než bankovní účet. Bez toho by nemohla být nejenom odeslána žádost, ale nemohly by být ani odeslány peníze. Účet by samozřejmě měl být váš vlastní a měl by být vedený u tuzemské banky. Pokud danou informaci ještě o něco rozšíříme, pamatujte, že jakmile přijdou peníze na váš účet, je jenom na vás, na co je použijete. Získaná půjčka je neúčelová.

Jako doklady Home Credit vyžaduje?

To hlavní tedy máme zmapováno a nyní se podíváme na další dvě nezbytnosti, bez kterých nelze půjčku plnohodnotně vyřídit. Jak jistě mnozí tušíte, na mysli máme platný doklad totožnosti – tedy náš občanský průkaz. Ten je prvním a základním dokladem, který využijeme. Dále od nás bude Home Credit vyžadovat i druhý doklad totožnosti. Zde půjde konkrétně o jakýkoliv jiný doklad, kam může spadat třeba váš cestovní pas, stejně jako váš řidičský průkaz. Tento postup je nezbytný proto, aby se minimalizovalo případné zneužívání dokladů totožnosti.

U HomeCredit je nutné mít i příjem

Tento úvěrový produkt, tedy tato klasická neúčelová půjčka patří do skupiny těch, kde se neobejdeme bez příjmu. Pozitivní zprávou však je to, že ho po nás HomeCredit nepožaduje dodávat. To jediné, co totiž musíme uvést, to jsou informace o našem zaměstnavateli. Patří sem hlavně jeho název, jeho identifikační číslo, stejně jako adresa a také telefonický kontakt. To se týká situací, kdy jsme zaměstnáni. Pokud podnikáme, řeší se tato povinnost individuálně. Tím všechny požadavky končí, což jasně ukazuje, jak jednoduché a rychlé může získání dané půjčky být. Doplnit musíme, že vše je vyřízeno z pohodlí domova.