Zadělejte dětem na spokojenou budoucnost se spořicím účtem Včelička od Raiffeisenbank

Jsou to Vaše děti, kdo bude jednou kráčet ve Vašich stopách. Jistě si přejete, aby jejich cesta byla pokud možno bez překážek, aby se vyvarovali chyb, jichž jste se třeba dopustili ve svém mládí Vy. Proto je velmi užitečně seznamovat je hned odmalička i se složitým světem financí, v němž se mohou v dospělosti lehce ztratit. Ideální příležitost k tomu poskytuje spořicí účet Včelička od Raiffeisenbank, jenž Vašim dětem nabízí zvýhodněné zhodnocení jejich úspor.

Spořicí účet Včelička od Raiffeisenbank roste spolu s Vašimi dětmi

Vkládat na účet Včelička může v podstatě kdokoli – rodiče, prarodiče i široké příbuzenstvo. Záleží přitom jen na dotyčné osobě, zda dá přednost vkladu přímo na pobočce nebo pomocí převodu z bankovního účtu. Postupem času mohou potom s prostředky na kontě disponovat i Vaše děti a získávat tak první znalosti a zkušenosti s finančním hospodařením. Raiffeisenbank jim to umožňuje od dovršení 12 let věku. Váš potomek jistě ocení, když se před svými vrstevníky bude moci blýsknout i svojí vlastní platební kartou. V tu dobu se z Včeličky vylíhne plnohodnotné eKonto STUDENT, z jehož výhod se může dítě těšit až do 26 let.

Co je třeba k založení spořicího účtu Včelička u RB?

Pořízení spořicího účtu je velmi jednoduché. Postačí na pobočce banky předložit platný průkaz totožnosti zákonného zástupce a originál rodného listu dítěte. Pamatujte na to, že účet je vedený na jméno Vašeho potomka. Ten Vám bude v budoucnu jistě vděčný za to, že jste ho do prvních životních kroků v dospělosti náležitě vybavili cennými zkušenostmi právě prostřednictvím tohoto spořicího účtu od RB. Nevychovávejte ze svých dětí trubce bez základů finanční gramotnosti, ale spořivé včelky, které se ve světě financí pohybují jako ryba ve vodě!