Kdo je mBank?

Dnes už dávno neplatí, že by byla mBank jednou z nových a menších bank. Na náš trh totiž přišla už v roce 2007 a tak ji dne můžeme považovat za jednu z bankovních institucí, která má u nás tradici.

V době, kdy na náš trh přišla, však byla spojena s doslova pokrokovými prvky. V té době bylo zvykem, že se účtovaly poplatky za vedení účtu, stejně jako za transakce. A právě tato banka ukázala, že to jde i bez toho. A to se jí daří i nyní, jelikož klasické a nejvyužívanější bankovní služby jsou i dnes zcela zdarma. S tím je spokojena řada klientů. Podíváme-li se na konkrétní číslo, tak aktuálně banka spravuje finance klientům, kterých je více než půl milionu.

mBank staví své služby na samoobslužném modelu

I toto patřilo, stejně jako stále patří mezi velký unikát současného bankovního trhu. Banka tak jasně ukázala, že řadu věcí lze jednoduše spravovat jak prostřednictvím internetu, tak i prostřednictvím telefonu. I proto mBank byla, ale také stále je jednou z těch, které jsou určeny pro klienty, kteří nemají rádi jakékoliv složitosti. A i když nabídne možnost řešit řadu věcí přímo na pobočkách, ty fungují spíše jako poradenská centra. Tam se tak dostane klientům rad, které potřebují.

Vše potřebné zjistíte na mBank.cz

Jak jsme zmínili, banka ukazuje, že kvůli řadě věcí není třeba pobočku vůbec navštívit. Díky tomu se stává moderní bankou pro moderní klienty. Dokazuje to také oficiální web mBank.cz, v rámci kterého se lze s nabízenými službami nejenom seznámit, ale také je sjednat. Dnes banka cílí nejenom na oblast retailového segmentu – tedy na běžné občany. Své služby ale nabídne také živnostníkům, stejně jako klasickému podnikatelskému segmentu. A to v kvalitě, na které si samotné vedení banky zakládá. Ostatně přesvědčit se o ní není nic složitého. Hned první dokonalou ukázkou jsou právě nulové ceny za řadu služeb.