Kdo je Česká spořitelna a co nabídne?

Na našem trhu se můžeme setkat s celou řadou různých bank. Mezi jednu z nich patří i Česká spořitelna. Ta je dokonce považována za tu největší u nás. Jaký je její stručný profil?

Rozhodujeme-li se k tomu, že využijeme služeb určité banky, měli bychom samozřejmě vědět to, co nám může nabídnout, ale i kdo za ní stojí. Pokud se podíváme do historie právě této, musíme říci, že se začala psát už v roce 1825. Jednalo se tak o první spořitelní instituci na našem území. Od té doby se samozřejmě neustále vyvíjela a tak dnes může banka slavit to, že jejich služeb využívá na 5 000 000 klientů.

Jakého partnera Česká spořitelna má?

Je jasné, že většina bank na našem trhu má silného zahraničního partnera. Máme-li být konkrétní, je třeba uvést, že Česká spořitelna rozhodně není výjimkou. Tím, který za ní stojí, je silná finanční skupina nesoucí název Erste Group. Toto partnerství je platné již od roku 2000. Banka je tak členem takové skupiny, která má po celé Evropě více než 16 milionů klientů. Samozřejmě toto dobré zázemí vede také k tomu, že se nadále mohou nejenom zkvalitňovat stávající služby, ale že banka může nabídnout i řadu nových.

CSAS boduje i v soutěžích

Není to jenom historie nebo současná stabilita, co může klienty zajímat. Je to také úspěch, který tato banka má. A to hlavně v rámci různých soutěží, jako je Banka roku, nebo také Nejdůvěryhodnější banka roku. V obou z nich CSAS dominovala v roce 2013. Tím ale ocenění rozhodně nekončí, jelikož různých ocenění za dob svého působení posbírala řadu. A to jak pro svůj přístup, tak i pro kvalitu nabízených produktů, stejně jako pro jejich různorodost. A to ať už chcete peníze zhodnotit, nebo získat. Tedy zda hledáte spíše bankovní účty, nebo se chcete vydat cestou úvěrových produktů. Je toho ale mnohem více, co může banka nabídnout. Nejenom soukromým osobám, ale i podnikatelům.