Jakou bankou je Era a co nám může nabídnout?

I když na první pohled může vypadat, že je Era nováčkem na našem bankovním trhu, není tomu tak. Je nutné připomenout, že se jedná o obchodní značku Československé obchodní banky.

Tak jistě vypadá základní charakteristika této banky, která je snes spojena hlavně s Českou poštou. Právě zde jsou totiž služby a produkty aktivně propagovány a právě zde také mnohou klienti řešit své požadavky, potřeby a problémy. To dává této bance poměrně dobrou konkurenční výhodu, jelikož díky tomuto zázemí tak mají klienti ke službám produktů vždy poměrně výrazně blízko.

Era je součástí skupiny ČSOB

Jak už jsme lehce nastínili výše, je banka obchodní značkou tuzemského giganta, a to Československé obchodní banky. Tedy nejenom jí, jelikož zároveň se tak stává členem i významné skupiny nesoucí název ČSOB. Ta nepůsobí jenom u nás, ale i v mnoha zemích Evropy, stejně jako v celé řadě zemí po celém světě. Díky tomu může Era nabídnout poměrně dobré zázemí, které je spojeno hlavně s finančními jistotami. Ty se následně promítají třeba do oblasti možnosti využívat úvěrových produktů, stejně jako produktů, v rámci kterých lze i zhodnocovat naše finance.

Inovativní funkce jako Éra přihlášení jsou samozřejmostí

I když by se mohlo zdát, že v souvislosti s Českou poštou banka cílí hlavně na starší klientelu, není tomu tak. Ukázkou jsou jak moderní produkty, tak i různé moderní platformy. Jedním z ideálních příkladů je i Éra přihlášení. Tedy možnost zalogovat se do našeho internetového bankovnictví a mít tak k dispozici správu našeho účtu doslova odkudkoliv. Třeba prostřednictvím počítače, notebooku, stejně jako i tabletu nebo mobilního telefonu. To výrazně zjednoduší život, stejně jako ušetří čas, ale také nám to může ušetřit i nemalé finanční prostředky. Jsou však i další zajímavé a výhodné cesty, kterými se můžeme vydat.