Co vás zajímá o Airbank?

Když si zjišťujeme informace o bance, mělo by nás zajímat nejenom to, kdo za ní stojí, ale i několik zajímavých faktů o tom, jaké služby poskytuje. Zjistěte, jak je na tom právě Airbank.

Tato banka by se rozhodně dala považovat za jednu z nejmladších a také nejmenších, které na našem trhu jsou. To jí ale nemusí ubírat na celkové atraktivitě. Proč? Jelikož se stačí podívat na to, kdo za ní stojí. Je to silná finanční skupina PPF, která je považována za jednu z nejsilnějších na světě. A tak i když banka vznikla až v roce 2011, rozhodně to neznamená, že by ve finančním sektoru neměla jakékoliv zkušenosti. Právě naopak.

Airbank chce být hlavně moderní bankou

Cílem banky je především to, aby změnila aktuální standardy, které se tohoto segmentu týkají. A to především v oblasti jednání s klientem. I z toho důvodu chce být Airbank primárně bankou, která mluví ke svým klientům otevřeně stejně jako pravdivě a také srozumitelně. Mimo to samozřejmě nabídne služby, které klienti ocení. A to ať už jde o běžnou správu finančních prostředků, nebo o jejich zhodnocování, popřípadě také o poskytnutí finančních částech ve formě úvěrů. To vše je samozřejmě k dispozici.

Airbank internet banking a další služby

I když chce být banka svým klientům blíže, neznamená to, že by nutně nutila klienty, aby vše řešili právě na pobočce. Právě naopak. Jak ukazuje Airbank internet banking, lze řadu věcí jednoduše vyřídit online. A to ať už jde o správu účtu, nebo třeba aktivaci různých služeb. Zapomínat nesmíme ale ani na možnosti mobilní aplikace, nabízející stejný komfort. Ta je samozřejmě dostupná pro uživatele všech hlavních operačních systémů. A jelikož jsou to inovativní funkce i přístup, není divu, že počet klientů této banky neustále stoupá. Stejně jako stoupá i zisk tohoto bankovního domu. I to je ukázka toho, že funguje.