Co o sobě může říci Equa bank?

U bank nejsou důležité jenom nabízené produkty, jelikož roli hraje také tradice, nebo historie banky. Podívejme se proto na několik základních informací, které se vážou k oblíbené Equa bank.

Tato banka by se rozhodně dala zařadit do skupiny těch menších a mladších. Aktuálně služeb banky využívá okolo 150 000 klientů, kteří mohou využívat necelých 50 obchodních míst a poboček v rámci celé ČR. I přesto, že je banka poměrně malá může nabízet zajímavé služby a produkty. To dokazují třeba i různá ocenění. Aktuálně jich má banka na kontě celkem 14. A to je dobrá ukázka toho, jak je kvalitní.

Equa bank chce být hlavně srozumitelná

Pokud o sobě banka říká něco primárně, potom jistě informace spojené s tím, že chce být bankou jednoduchou, srozumitelnou a v první řadě také transparentní. Právě to dnes většina klientů požaduje a tak je jasné, že jim má Equa bank co nabídnout. A to i s ohledem na konkrétní nabídku svých produktů, které jsou více než zajímavé. Zahrnují oblast jak správy, tak i získání peněz, stejně jak oblast pojistek. To vše s jistotou, že lze vyhovět nejenom běžným občanům, ale i podnikatelskému segmentu.

Už to nejsou jenom bankovní účty

Jak ukazuje právě zmíněná nabídka produktů, banka chce jít několika směry, což můžete jako klient výrazně ocenit. Nejsou to tedy jenom bankovní účty spojené se správou financí, ale i několik dalších zajímavých doplňkových produktů. Na jaké služby banka mimo jiné také cílí, to jsou oblasti úspor. Jak je uvedeno na webu banky, dokázala již klientům ušetřit více než 500 milionů korun českých. A za co a na čem? Třeba na výhodných účtech, stejně jako na výhodných úvěrových produktech, které patří mezi klíčovou oblast služeb a nabízených produktů. I to jsou pro někoho poměrně dobré důvody k tomu, aby dal této menší, ale rozhodně stabilní bance šanci.