Čím je charakteristická UniCredit?

Bankovních domů je na našem trhu na několik desítek. Čím konkrétně se může chlubit UniCredit? Je to nejenom tradice, ale i zajímavé služby, stejně jako jasně dané standardy spojené s profesionalitou.

Začít je rozhodně dobré už u samotné historie tohoto bankovního domu. Ta se totiž začala psát v roce 2007. Právě v tu dobu totiž banka oficiálně vstoupila na český trh a začala tu oficiálně poskytovat své služby. Ty se neustále rozšiřovaly, stejně jako se rozšiřovala samotná banka. To vše vyvrcholilo tím, že o 6 let později, tedy v roce 2013 došlo k tomu, že se tuzemská pobočka spojila s tou slovenskou a začaly nabízet služby pod jedním společným názvem.

Pro koho je UniCredit k dispozici?

Hlavním a jistě nejdůležitějším klientem banky je zcela určitě běžný občan. Tedy osoba, která hledá možno správu svých financí, která je na profesionální úrovni. Mimo klasického bankovního segmentu ale nabídne UniCredit také ten privátní. Tedy bankovní služby, které jsou určeny pro náročnější a také bonitní klientelu. Tato oblast je specifická hlavně individuálním přístupem. Tím ale segment klientů nekončí, jelikož stejně tak si na své přijdou i podnikatelé. Nabídka služeb je podobná jako u běžných občanů, pouze více upravena v souvislosti s konkrétními potřebami vydělávajících.

Jaké služby může UniCredit Bank nabídnout?

Pro koho je banka určena, tedy již víme. Je také dobré zaměřit se na služby, které může jakémukoliv klientovi nabídnout. V této oblasti dominuje nejenom správa finančních produktů, ale i možnost získat produkty úvěrové, stejně jako produkty zaměřené na ochranu každého klienta. V rámci popisu své nabídky uvádí UniCredit Bank také to, že jde o produkty komplexní, spolehlivé a také precizní, které na bankovním trhu patří mezi nejlepší. Ostatně historie této banky, která se blíží k 10 letům na trhu, je možnou zárukou, že tomu tak opravdu je.