Čím je charakteristická GE Money?

Z hlediska svého stáří a svých zkušeností není na tuzemském, ani na světovém trhu GE Money rozhodně žádným nováčkem. Podívejme se na hlavní charakteristiku této společnosti.

Co musíme uvést hned na samotný úvod, to je jistě fakt, že GE rozhodně není jenom finanční společností. Začala totiž podnikat i v oblasti průmyslu, stejně jako v oblasti výroby, nebo elektřiny. I přes takto výrazný záběr ale stále dokáže nabídnout dobré služby právě v oblasti finanční správy. A právě s ní má firmu většina z nás přímo spjatou.

GE Money patří mezi největší peněžní ústavy u nás

Dnes se tato banka může pyšnit tím, že patří mezi největší bankovní ústavy u nás. To díky velkému množství poboček, stejně jako díky dobrému zázemí, ale i mnoha poskytovaným službám. Zapomínat nesmíme také na to, že GE Money je součástí jedné z největších finančních skupin ve světě. A to se také výrazně podepisuje jak na kvalitě poskytovaných služeb, tak i na celkové stabilitě a na zázemí. Vše doplňuje i množství produktů, které jsou spojeny jak se správou finančních prostředků, tak jsou spojeny také s možnostmi úvěrů, nebo ochrany. A to jak pro podnikatele, tak soukromé osoby.

Za dobu působení přicházela GE Money Bank s mnoha novinkami

Podíváme-li se do historie této banky, rozhodně zde můžeme najít celou řadu unikátních kroků, které souvisely s novinkami v rámci tuzemského bankovního trhu. Budeme-li konkrétní, patřila GE Money Bank mezi jednu z prvních, která nabídka konsolidaci půjček, elektronický výpis z účtu, stejně jako možnosti odměňování těch klientů, kteří využívali platební karty. Stejně tak byla banka první, která nabídla refinancování hypotéky, nebo zákaznickou podporu nejenom telefonicky, ale i prostřednictvím online chatu. I to z ní dělalo a dělá zajímavou možnost našeho trhu. A potvrzují to samozřejmě také její klienti.